Edi Beqiri
Edi Beqiri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Edi Beqiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 16 Janar 2017, Edi Beqiri publikon videoklipin "Me Ledhet E Tua", në bashkëpunim me Ladi Toskën. Më datë 2 Korrik 2020, Ladi Toska publikon videoklipin "Dadushe", në bashkëpunim me Edi Beqirin. Muzika e këngës u punua nga Sokol Koçi, teksti u shkrua nga Ladi Toska, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sokol Koçi. Më datë 7 Tetor 2021, Edi Beqiri publikon videoklipin "Mos Ma Lesho Doren", në bashkëpunim me Ladi Toskën. Muzika e këngës u p...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0