Edi Ermeni
Edi Ermeni

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Edi Ermeni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Nëntor 2013, Edi Ermeni merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Dera Huaj Moj Nuse". Në vitin 2014, Edi Ermeni publikon albumin "Per Ju Live 100%". Më datë 27 Shkurt 2016, Edi Ermeni publikon videoklipin "Syni Jem". Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Në vitin 2016, Edi Ermeni publikon albumin "Live 2016". Më datë 29 Maj 2017, Edi Ermeni publikon videoklipin "Xhan"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0