Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edi Ermeni - Nuse U Bere Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2X
Nuse u bere
dhe u zbukurove
te uroj nusja jon
fat pere jete e mot.

Ref. 2X
Hajt marshalla marshalla
si kjo nuse je nuk ka
hajt ta ngrem ka nje dolli
nusja jon per bukuri

2X
Si vjen Pranvera
Ashtu vjen dhe ti
I uroj nuses
ton fat dhe lumtuti

Ref. 2X
Hajt marshalla marshalla
si kjo nuse je nuk ka
hajt ta ngrem ka nje dolli
nusja jon per bukuri

Ref. 2X
Hajt marshalla marshalla
si kjo nuse je nuk ka
hajt ta ngrem ka nje dolli
nusja jon per bukuri


Ky tekst u dërgua nga rinoryEdi Ermeni
Publikimi: 20/11/2010


Edi Ermeni - Nuse U Bere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse U Bere".
3. Video është e këngës "Nuse U Bere", por nuk këndohet nga Edi Ermeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edi Ermeni:


Komente 0