Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edi Ermeni - Xhamadani Vija-Vija Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2X
Xhamadani vija vija
O Kosova o CAMERIA
Rreh si zemer Qiftelia
O sa e madhe o SHQIPNIA

Kam ni lot pikon si ar
se me shekuj jom shqiptar

2X
e kur malet i mbloj bora
per atdhe kanges ja mora

Ref. 2X
Xhamadani vija vija
O Kosova o CAMERIA
Rreh si zemer Qiftelia
O sa e madhe o SHQIPNIA

Rruges time per shqiperi
mka percjell njaj drini zi

2X
E u nisa per me ardh
por si vala e drinit bardhe

Ref. 2X
Xhamadani vija vija
O Kosova o CAMERIA
Rreh si zemer Qiftelia
O sa e madhe o SHQIPNIA

Ref. 2X
Xhamadani vija vija
O Kosova o CAMERIA
Rreh si zemer Qiftelia
O sa e madhe o SHQIPNIA


Ky tekst u dërgua nga rinoryEdi Ermeni
Publikimi: 26/11/2011


Edi Ermeni - Xhamadani Vija-Vija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhamadani Vija-Vija".
3. Video është e këngës "Xhamadani Vija-Vija", por nuk këndohet nga Edi Ermeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edi Ermeni:


Komente 0