Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edi Kala - Xhelozia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Xhelozia xhelozia te dy bashk
ne po na ndan
Besoje ti fjalen time shum te dua
ty moj vajze

Refren-2 her

Buza dridhet po ste pa
Edhe lotet me jane thare
Mos me ler ti ne vetmi
Se pa ty jo smund te rri

Xhelozia eshte e verber
Xhelozia nuk ka sy
Po ta dije ti moj zemer
Se sa shume te dua ty

Refren-2 her

Buza dridhet po ste pa
Edhe lotet me jane thare
Mos me ler ti ne vetmi
Se pa ty jo smund te rri
Edi Kala
Publikimi: 11/01/2017


Edi Kala - Xhelozia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhelozia".
3. Video është e këngës "Xhelozia", por nuk këndohet nga Edi Kala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edi Kala:


Komente 0