Edis Dogani
Edis Dogani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Prizren Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 23 Prill 2006
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♉ Demi

Biografia

BIOGRAFIA: Edis Dogani është një këngëtar. Më datë 2 Shtator 2020, Edis Dogani publikon videoklipin "Amaneti I Babes". Teksti i këngës u shkrua nga Suzana Fazliu....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0