Edison Cenaj

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Tivar 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Mal I Zi 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Edison Cenaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe etno. Më datë 21 Janar 2018, Edison Cenaj publikon videoklipin "Mbretreshe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ridvan Osmani

Gezim Berisha

Rem-G Aka Abnotik

Mmg

B-Ullet

Realtonny

Frensis

Jango Tonny

Ximi

Sbga-Gr


Tags: Edison Cenaj

Krijo Një Kartolinë