Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edison Miso

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Edison Miso është një autor këngësh dhe instrumentist i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Fatrin Krajka

Ejup Shabani

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Ilir Livoreka

Perparim Ademi

Drinor Zymberi

Spartak Tili

Jetmir Barbullushi

Artan Kastrati

Tags: Edison Miso


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet