Edison Kelmendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Edison Kelmendi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 21 Korrik 2015, Edison Kelmendi publikon videoklipin "Ti Falje Po Kerkon", në bashkëpunim me Zeri Jetes. Më datë 21 Shkurt 2017, Edison Kelmendi publikon videoklipin "Dashnia E Pare". Më datë 16 Dhjetor 2017, Edison Kelmendi publikon videoklipin "U Largove", në bashkëpunim me Azem Haziri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Granit Llugaliu

Bajram Abazi

Artir Gjikokaj

Aleksandër Gjelaj

Beni Baksi

Marin Raja (Rini)

Amrush Thaqi

Arben Gashi

Gazmend Kosova

Hajrumin Kamberi


Tags: Edison Kelmendi, Shqip Nb, Edisoni, Edison

Krijo Një Kartolinë