A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edlira Biba

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Librazhd 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Edlira Biba është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme dhe popullore dasmash. Më datë 18 Korrik 2013, Edlira Biba publikon videoklipin "Iluzion". Më datë 31 Mars 2015, Edlira Biba publikon videoklipin "24 Ore". Më datë 22 Gusht 2015, Edlira Biba publikon videoklipin "Donzhuan". Më datë 15 Shkurt 2016, Edlira Biba publikon videoklipin "Be With Me". Më datë 17 Maj 2017, Edlira Biba publikon videoklipin "Ne Zemren Time Mos Trokit". Më datë 6 Nëntor 2017, Edlira Biba publikon videoklipin "Drita Syve T'mi", në ba...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Drita Ukaj

Matilda Shushari

Megi Laska

Denisa Onjea

Amarda Arkaxhiu

Rezarta Smaja

Eneda Tarifa

Barbana

Zaimina Vasjari

Çiljeta


Tags: Edlira Biba

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019