Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edlira Biba & Koli Picaku - Iku Ajo Kohë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Iku ajo kohe
Mungesen tende shum e ndjej por skam ca me bo iku ajo kohe e tash me me tjeter je nje dashni e ke
.me per mu nuk ka rendsi kujtimet me ty i kam fshi kur me pate sme besove me shum ti gabove.
Falje zdita me t'kerku Egoist un jam tregu...
Edlira Biba & Koli Picaku
Publikimi: 06/01/2022
Produksioni: Dbl Records
Records: Dbl Records
Orchestration: Gazu
Teksti: Dbl Records
Mix/Master: Neli Beats & Padrino
Violin: Xhersi Sula
Make Up: Rozana Cepele
Video Produksioni: Don EnioEdlira Biba & Koli Picaku - Iku Ajo Kohë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Iku Ajo Kohë".
3. Video është e këngës "Iku Ajo Kohë", por nuk këndohet nga Edlira Biba & Koli Picaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edlira Biba:


Komente 0