Edlira Spaho
Edlira Spaho

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Gramsh
  • Jeton në
  • PrishtinëBiografia

BIOGRAFIA: Edlira Spaho është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Më datë 20 Tetor 2021, C-Style publikon videoklipin "Pranë", në bashkëpunim me Edlira Spahon. Teksti i këngës u shkrua nga vetë C-Style....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0