Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edmond Papa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Edmond Papa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dorian Matlija

Sotir Afezolli

Dhimiter Disho

Spiro Katundi

Gëzim Shkreli

Petrit Dobjani

Aranit Kola

Laurin Dezdari

Kastriot Ago

Romeo Zeqollari

Tags: Edmond Papa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet