Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edmond Tupe

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Edmond Tupe është një autor këngësh shumë i njohur. Edmond Tupja është përkthyes, tekstshkrues dhe shkrimtar shqiptar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Alqi Boshnjaku

Xhevdet Gashi

Dorian Gjoni

Enis Presheva

Klodian Qafoku

Genti Lako

Edi Balili

Marenglen Boja

Tonin Harapi

Edmond Zhulali

Tags: Edmond Tupe


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet