Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edmond Tupe
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  12

Edmond Tupe është autor këngësh shumë i njohur. Edmond Tupja është përkthyes, tekstshkrues dhe shkrimtar shqiptar.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist