Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edona Llalloshi - Për Ty Po Flas

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty Po Flas".
3. Video është e këngës "Për Ty Po Flas", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Edona Llalloshi - Për Ty Po Flas  (Feat. Miloti)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  36

Teksti:

Arsim Bunjaku

Video Produksioni:

Fabrika

Këngë e albumit:

"Hitet"

Këngë e albumit:

"Pikë Në Zemër"

Komente

3 🔥

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Edona:
Sa herë përmendet emri yt
Në mua ngjallesh ti
Si duket s’të kam harruar
Dhe më vjen çudi
S’e di çka ka të re tek ti
Një tjetër a e ke gjetë
A po ke mbetur si ke qenè
Me zemër të sinqertë

Miloti:
As tash që s’jemi bashkë
Nuk po mundem ta pranoj
Që zërin tënd kur zgjohem
S’e ndegjoj

Bashkë (REF. 2x):
Ku do që shkoj, për ty po flas
Për dashurinë, që e lamë pas
Ku do që shkoj, t’kërkoj unë ty
Me shpresè se ti do të jesh aty

Edona:
Sa herë përmendet emri yt
U shumè vështirë e kam
S’mund të jetoj asnjë minut
Nëse pranè teje s’jam
S’e di çka ka të re tek ti
Një tjetër a e ke gjetë
A por ke mbetur si ke qenè
Me zemër të sinqertë

Miloti:
As tash që s’jemi bashkë
Nuk po mundem t’a pranoj
Që zërin tënd kur zgjohem
S’e ndegjoj

Bashkë (REF. 3x):
Ku do që shkoj, për ty po flas
Për dashurinë, që e lamë pas
Ku do që shkoj, t’kërkoj unë ty
Me shpresè se ti do të jesh aty


Ky tekst u dërgua nga Qlirime Gj7a9k08var
Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet