Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi & Miloti - Te Kam Dashur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

shum te tjere nuk i pranova,
je i vetmi qe te zgjodha,
dhe perher ne mua ke mbet.

MILOTI;
te verteten nuk ma thua
po dyshoj ne fjalet tua,
po dyshoj qe sje e sinqert.

EDONA;
e din mir ti zemren time
ajo te don vetem ty,
asnjiher un shpinen sta kam kthy.

Ref;
EDONA feat MILOTI;
te kam dashur me gjith zemer
ashtu si nuk do njeri,
zerat flasin por
s'ma mbushin mendjen te ndahem nga ti,
te kam dashur me gjith zemer
dhe ne mua do te jesh endrrat
qe dikur i patem
brenda meje do ti gjesh.

EDONA;
edhe nese ndahet bota,
perseri do t jam e jotja,
je i vetmi qe e kam ne jet.

MILOTI;
te verteten nuk ma thua,
po dyshoj ne fjalet tua,
po dyshoj qe sje e sinqert.

EDONA;
e din mir ti zemren time,
ajo te don vetem ty,
asnjiher un shpinen sta kam kthy.

Ref 2;
EDONA feat MILOTI;
te kam dashur..!


Ky tekst u dërgua nga Sy Zjarrta ( Gasolina )

Edona Llalloshi & Miloti - Te Kam Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Dashur".
3. Video është e këngës "Te Kam Dashur", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi & Miloti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0