Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Përfundoi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Perfundoj edhe Kjo Nat Me n'Darje
Dhe Eshte Teper Von Per Lutje Dhe Falje
Gjithqka Mori Fund Per Mua Dhe Per Ty
Me Perpara Vdes Se sa Te t'Sho Me Sy

Gjithqka Mori Fund Per Mua Dhe Per Ty
Me Perpara Vdes Se sa Te t'Sho Me Sy

Le Te Jet Kjo Hera Fundit Qe Flasim
Njeri Tjetrin Kurr As Emrin Sdo tja Therrasim
Kemi Qen Se Bashku e Tani Te Huaj Kemi Mbet
Sdo Te Me Mungosh Aspak Ne Ket Jet

Kemi Qen Se Bashku e Tani Te Huaj Kemi Mbet
Sdo Te Me Mungosh Aspak Ne Ket Jet

Ref(2)
Se Kam Prit Qe Per Ne Do te Vi Kjo Dit
Zemra Jote e ZEZ NUk Ka Vend Me Per Mua
Po Te Them Qe Nuk e Kam Prit
Qe Per Ne Do Te Vi Kjo Dit Kurr Sdo Ta Besoj
Asnje Fjal Qe e Thua

1x
Perfundoj.....


Ky tekst u dërgua nga jeta

Edona Llalloshi - Përfundoi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Përfundoi".
3. Video është e këngës "Përfundoi", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0