Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - ZemerGur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Me ke premtuar se s'do tme lesh te vetem ,
por sot ti shkove dhe ma helmove jeten,
me the te dua por kurr s'me deshte dhe i tille me mua mbete,
zemer gure qe s'dashurohesh kurre,
ne syt e tu mashtrimin gjeta,
tjeter çka kam prit nga jeta,
nje dashuri qe thjesht nuk ka kufi.

Cfar do t'i themi atyre qe na njofin,
nese me pyesin pse bashk s'po na shohin,
me the te dua por kurr s'me deshte,
dhe i tille me mua mbete,
zemer gur qe s'dashurohesh kurre,
ne syt e tu mashtrimin gjeta,
tjeter çka kam prit nga jeta,
nje dashuri qe thjesht nuk ka kufi

Ref:
E di mire se kam gabuar,
se çdo fjal qe ma ke thene te kam besuar,
deri sa e pash me keta sy
se gabim paska qen jeta me ty,
e di mire qe kam gabuar,
se çdo fjal qe ma ke then te kam besuar ,
deri sa e pash me keta sy,
se gabim eshte jeta me ty.

Cfar do t'i themi atyre qe na njofin,
nese me pyesin pse bashk s'po na shohin,
me the te dua por kurr s'me deshte,
dhe i tille me mua mbete,
zemer gur qe s'dashurohesh kurre,
ne syt e tu mashtrimin gjeta,
tjeter çka kam prit nga jeta,
nje dashuri qe thjesht nuk ka kufi

Ref:.......(2x)


Ky tekst u dërgua nga Era

Edona Llalloshi - ZemerGur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "ZemerGur".
3. Video është e këngës "ZemerGur", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 1