Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Midis Ballit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Midis ballit ma ke nje pikeee
Shtati yt moj si selvii
Vaj vajjjjj o qka i ke qit dashnorit nazeee
Nuri yt mojjj po banee drite
Vaj vajjjj o qka i ke qit dashnorit nazeeee
Nuri yt moj po bane dritee
Si ste errdh as pak gjyna dashnores me i qit siklet
Kam kujtu se kam me te pase, e sna lan ne me u dashtPublikimi: 09/05/2012


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0


Edona Llalloshi - Midis Ballit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Midis Ballit".
3. Video është e këngës "Midis Ballit", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.