Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Atdheut Tim Ushtar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

N'gjeshe brezin edhe krahun arratise mjegull shpatin ..
Pritjen ne bese mua ma le,
dashurine ne duar te fatit (na na naaa)
Rroba ngjyrash te kan hije, zogu koken qe ta stolis, ate prazmore kraherorit e gjerdanin per mjedisss
Mbi xhergjefin tim po perkulem, eh me lote oja po i qendis
Shpend e kulle, bajrak me molle me vite po i ujis
Ndoshta ne rruge e ke vdekjen, po ta thure me gjethe lari
Kete kurore per ballin tend
TY atdheut tim ushtari.


Edona Llalloshi - Atdheut Tim Ushtar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Atdheut Tim Ushtar".
3. Video është e këngës "Atdheut Tim Ushtar", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0