Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Edona Llalloshi - Do Te Vuash  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2008

2008-12-25T20:04:22

Muzika:

Xhevdet Gashi
Ska njeri qe do
mer vesh her flet mir
e her flet keq
sot me don neser jo
kijametin un po e shoh

Fije nuk po muj me t'ra
gjysma e zemres mu ka nda
s'te mjaftoj vetem une
ndoshta po kerkon me shum

Stilin e ndryshon cdohere
zemren e ke te mbushur sherr
vetja n'qef shum t'paska hy
e po mendon qe s'ka me ty

ref:2x
Do te vuash edhe ti ashtu
si une t'zezat nuk paskan fund
nuk te duroj tash me shum

Do te vuash dit per dit
e nat per nat
dhe s'me vjen keq aspak
s'kam faj qe ti s'rri rehat


Ky tekst u dërgua nga Kosova _ Lady
Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:

Më Shumë...