Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Zjari I Zemres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Sot
Te Prita Shume
Qe te Vish Dhe Te Rrish Tek Une
Sot
Kisha Mall Qe Te Ndjej Per Her Te Pare
Vdes Per Shikimet Tua Qe Sme Le Rehat
Dhe Cdo Dit E Pres Vetem Castin Kur Ne Te Kemi Fat
Te jemi Nje Her Bashk.

Ref: 2X
Let Me Djeg Zjarri I Zemres Qe Ende E Ruaj SHume Her O Let Me Djeg Kjo Dashuri Qe Cdo Her E Me Shume E Ndjej.

Pse Deri Tash Cka Duhet Nuk Ta Thash
Ti Nuk Po Vjen Dhe Ne Pritje Me Len
Vdes per Shikimet Tua Qe Sme le Rehat
Dhe Cdo Dite E Pres Vetem Castin Kur Ne Te Kemi Fat
Te Jemi Njer Her Bashk.

Ref: 2X
Let Me Djeg Zjarri I Zemres Qe Ende E Ruaj SHume Her O Let Me Djeg Kjo Dashuri Qe Cdo Her E Me Shume E Ndjej.

Let Me Djeg..
O Let Me Djeg..

Ref: 1X
Let Me Djeg Zjarri I Zemres Qe Ende E Ruaj SHume Her O Let Me Djeg Kjo Dashuri Qe Cdo Her E Me Shume E Ndjej
Kjo Dashuri Qe Cdo Her E Me Shume E Ndjej


Ky tekst u dërgua nga Blerta

Edona Llalloshi - Zjari I Zemres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjari I Zemres".
3. Video është e këngës "Zjari I Zemres", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0