Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Edona Llalloshi - Ne Kujtime Isha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/08/2012

2012-08-21T14:26:12

Këngë e albumit:

"Live"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Kujtime Isha" kënduar nga Edona Llalloshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Edona Llalloshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vellezerit Aliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

ne kujtime isha,
rrisha tuj mendu
degjova bylbylin
kengen tuj kendu (2x)

ky bylbyl ne deg
kenges po ja thote
kerkoj dashurine
dashurine n'ket bote (2x)

nuk dua premtime
s'du avantura
por dua te verteten
fjalen es te dua (2x)

fjalen se te dua
po ta them nga zemra
sot e gjer ne vdekje
do te ishe e imja (2x)Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet