Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Te Kam Shpirt Të Kam Xhan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

O dal e e pres moo, goce e ke qershia aa,
Se aty moj do m'hiqet merzia,
O dal e pres moo, goce e ke qershia aaa,
Se aty moj do m'hiqet merzia

REF. x2:
A te kam shpirt, a te kam xhan,
O kur te kujtoj moj, zemer e veqant,
A te kam shpirt, a te kam xhan,
O kur te kujtoj moj, zemer e veqant

Kur do vi dita moj, qe ti te me duash,
At fjal e pres moj, qe un te mos vuaj,
Kur do vi dita, qe ti te me duash,
At fjal e pres moj, qe un te mos vuaj

REF. x2:
A te kam shpirt, a te kam xhan,
O kur te kujtoj moj, zemer e veqant,
A te kam shpirt, a te kam xhan,
O kur te kujtoj moj, zemer e veqant


Ky tekst u dërgua nga Lea

Edona Llalloshi - Te Kam Shpirt Të Kam Xhan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Shpirt Të Kam Xhan".
3. Video është e këngës "Te Kam Shpirt Të Kam Xhan", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0