Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Morina & Luan Hoxha - Qika Jem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti qika jem
ma e mira e ksaj bote
ti jeta jem
per ty e kalli boten
2x

Erdhi per mu kjo dit
kur ma fale emrin bab
jam qu n'kam tu bertit
per ty sonte kem me kall
qika jem o qika jem
shpien ton ti e ke rrit
qdo sekond te jetes tem
ti mu o ma ke zdrit

Ti qika jem
ma e mira e ksaj bote
ti jeta jem
per ty e kalli boten
2x

O Zot ty t'qofshin fal
nje engjull ma ke fal
per te do bej gjithqka
dhe kur skam me u nal
qika jem o syni jem
boten tek ti e shoh
ti ardhmeria jem
si diell ti po ndriqon

Ti qika jem
ma e mira e ksaj bote
ti jeta jem
per ty e kalli boten
2x

Ti qika jem
ma e mira e ksaj bote
ti jeta jem
per ty e kalli boten
2x
Edona Morina
Publikimi: 12/11/2022
Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Produksioni: Florent Boshnjaku
Teksti: Luan Hoxha


Edona Morina & Luan Hoxha - Qika Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qika Jem".
3. Video është e këngës "Qika Jem", por nuk këndohet nga Edona Morina & Luan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Morina:


Komente 0