Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Edona Rudaku është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Shyhrete Ahma

Ana Mihail

Gjenovefa Myrtaj

Leonora Bruçaj

Tina Jortimela

Anila Kruti

Gjenifer Drizi

Besiana Avdyli

Alma Begaj

Alketa Maksuti

Tags: Edona Rudaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet