Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Edona Vatoci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  99
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Edona Vatoci është një këngëtare e njohur. Per here te pare, Edona Vatoci ra ne sy gjate spektaklit "Albanian's Got Talent", ku kendoi dhe luajti ne piano dhe arriti deri ne Finale. Në Qershor 2011, Edona Vatoci merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Pergjithmone", ku pati mjaft sukses dhe u nominua per cmimin "Best New Artist". Në vitin 2012, Edona Vatoci merr pjesë në The Voice Of Albania 2, ku performoi kengen "Blue Jeans" dhe u pranua ne skuadren e Elton Dedës. Edona ishte e nominu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fjolla Shala

Qendresa Batllava

Nora Bekteshi

Anita Musliu

Nita Bahtiri

Besiana Shkodra

Dorentina Berishaj

Liridona Spahiu

Goldi Halili

Arberie Zenuni

Tags: Edona Vatoci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet