Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eduard Dhe Bleard

Eduard Dhe Bleard
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Eduard Dhe Bleard është duo artistësh. Në Gusht 2016, Eduard Dhe Bleard marrin pjesë në Kosova Fest Kids 2016 me këngën "Te Kendojm Se Bashku".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0