Më mbaj mend (për 1 muaj)

EDUARD

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
 • Emri i Vërtetë:
 • Eduard Mullisi
 • Vendlindja:
 • Shkoder 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Uk 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: EDUARD është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. EDUARD aka Eduard Mullisi ka lindur me 16 Qershor 1998 në Shkoder. Ai jeton dhe bashkëpunon prej shumë vitesh ne Mbreterinë e Bashkuar. Më datë 14 Gusht 2019, Eduard publikon videoklipin "Teach Me How To Love"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Eduard Mullisi, Eduard

Komente 0