Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eduart Dëma - Miresevjen Ne Jeten Time Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Cdo mengjes endren ma zgjon
Mike o moj mikja ime
Mirsevjen moj lule bore
Mirsevjen ne jeten time

Te kam ty diellin e jetes
Te dua moj si i marre
Te kam si mjaltin e bletes
Ti ma ben jeten behar

Me trokiti fati mua
Ashtu si e doja vete
Per mbi dhe vec ty te dua
Mike nuk te le perjete ref

Me thesare ste nderroj
Mike o moj mikja ime
Ti me dhe krah te fluturoj
Mirsevjen ne jeten time


Ky tekst u dërgua nga  DorjanEduart Dëma
Publikimi: 01/12/2011
Muzika: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila
Teksti: Vladimir Shurdhaj
Klarinet: Shaban CelaEduart Dëma - Miresevjen Ne Jeten Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miresevjen Ne Jeten Time".
3. Video është e këngës "Miresevjen Ne Jeten Time", por nuk këndohet nga Eduart Dëma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eduart Dëma:


Komente 0