Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eduart Jubani - Nena E Deshmorit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne te dale te fshatit
Prane nje lendine
Kish' shtepine nena
Bujare dhe trime
E kish' nisur djalin
Me shoket ne cete
Ku vetem shqiponjat
dine te ngrejne folete...
Ikin vitet ikin...Nuk kemi video për këtë këngë.
Eduart Jubani - Nena E Deshmorit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nena E Deshmorit".
3. Video është e këngës "Nena E Deshmorit", por nuk këndohet nga Eduart Jubani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eduart Jubani:


Komente 0