A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edueda Salihaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Edueda Salihaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo vijon mesimet ne shkollen "Tefik Çanga" dhe mesimet e gjuhes angleze ne "ElsLind@star". Edueda perveç muzikes dhe gjuhes angleze ka edhe disa lende te preferuara. Kohen e lire e kalon duke luajtur tennis, i cili eshte sporti i saj i preferuar. Edueda filloi karrieren e saj si kengetare ne vitin 2015. Në Shtator 2016, Edueda Salihaj merr pjesë në Diamond Fest me këngën "Yll Dua Të Bëhem". Ajo ne kengen e pare fitoi çmimin kompozimi me i mi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blinera Jashanica

Blinera Muzhaku

Roza Sadiku

Erza Hoti

Lorina Dula

Vesa Berisha

Arbnora Rexhepi

Anika Berisha

Djellona Krasniqi

Rreze Bekteshi


Tags: Edueda Salihaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019