Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Edvina - Pa Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Edvina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Edvina - Pa Ty  (Feat. Shqip Nb)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Shqip Nb

29/06/2009

2009-06-29T12:16:53+00:00refr

pa ty pa ty po me shkon mu jeta

edhe mas ndarjes ton e di qe prap me don ledhatimet perqafimet e di qe te mungojn nuk dua ma ti puth buzet e tradhtis pom drihet trupi pom dhem zemra shkaKu i dashnis edhe pse ti zemer shum me mungon
hapin prapa smun ta kthej idhdrim izemres sma lejon mos qaj kurr pper mu e kurr sdot qaj per ty mi ban hallal ditet me ty zemer tradhtin smuj me ta kthy!
refr
pa ty pa ty po me shkon mu jeta pa ty pa ty zemra ime mbeta


Ky tekst u dërgua nga Leonara
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet