Egli Tako
Egli Tako

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Jeton në
  • Shqipëri
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 15 Shtator 1997
  • Horoskopi:
  • ♍ VirgjereshaBiografia

BIOGRAFIA: Egli Tako është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 18 Qershor 2021, Egli publikon videoklipin "Adios". Muzika e këngës u punua nga Elgit Doda, ndërsa teksti u shkrua nga Egli Tako. Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Elgit Doda. Më datë 12 Mars 2022, Olsi Bylyku & EGLI publikojnë videoklipin "Do Ditë". Teksti i këngës u shkrua nga Olsi Bylyku. Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Elgit Do...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0