{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Egzon Rakaj
  • Vendlindja:
  • Prizren
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 18 Gusht 1991
  • Horoskopi:
  • ♌ LuaniBiografia

BIOGRAFIA: Ego's është një këngëtar. Emri i vertete: Egzon Rakaj EGo's eshte raper nga Prizreni (South Side) dhe jeton ne lagjen Bajram Curri. Ortakoll ka qen lagjia ku ka jetuar 10 ku shkollen fillore e krey ne Abdy Frasheri tani eshte ne shkollen e mesme Gjon Buzuku drejtimi Shkenca Shoqrore. EGo's Karieren e filloi ne Studion ''Vizion Records'' por tani kareiren e ti e vazhdon ne ''Auuu Records'' Kenga e Tij e pare ka qen ''Pavarsia'', ne bashkpunim me T-PoWeR. Kjo keng eshte...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0