Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Egoo është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 18 Prill 2018, Egoo publikon videoklipin "Pa Mu". Më datë 8 Gusht 2018, Egoo & Kathryn C publikojnë videoklipin "Pom Pom". Më datë 24 Korrik 2019, Adelina Berisha publikon videoklipin "Coco", në bashkëpunim me Egoon. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Egoo. Produksioni audio u realizua nga Egoo....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albert Radi

Shiga

Markel

Arber Maliqi

Anxhelo Miho

Verim Zendeli

Denny

Besmir Metani

Xhustino Hasani

Egzon Krasniqi

Tags: Egoo, Egzon Kryeziu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet