Egzon Abazi
Egzon Abazi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Egzon Abazi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 11 Mars 2014, Egzon Abazi publikon videoklipin "I Varfer". Më datë 30 Qershor 2015, Egzon Abazi publikon videoklipin "Mëkatar". Teksti u shkrua nga Hazbi Thera. Më datë 31 Gusht 2016, Fari Mani, Egzon Abazi & Amar Ismaili publikojnë videoklipin "Të Dua Për Allah". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Hazbi Thera. Më datë 3 Shkurt 2018, Egzon Abazi publikon videoklipin "Zemrat Na Kan Vdek"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0