Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Ahmetaj - Bilal Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur ta shtypën trupin me një gur të madh
Allahu është një, the ti ja Bilal!
Sa do që të ulën, e të ofenduan
Një ditë përmbi Qabe, zërin ta ndëgjuan

refreni.
Ne jemi nga ti o Bilal i dashur
kemi ngjyrë të njejtë, sa ndjehem i pasur
Na do Pejgamberi, na dha mirësinë
nga ti morëm zerin edhe dashurine

Na ka porositur i dashuri Muhamed
me çdo shpirt n'kët botë, të jemi të drejtë
I bardhi nga i ziu, aspak nuk dallon
kush eshte i devotshem, Allahu e larteson

refreni.
Ne jemi nga ti o Bilal i dashur
kemi ngjyrë të njejtë, sa ndjehem i pasur
Na do Pejgamberi, na dha mirësinë
nga ti morëm zerin edhe dashurine
Egzon Ahmetaj
Publikimi: 04/02/2022
Muzika: Besir Musliu
Teksti: Besir Musliu
Mix&mastering: Jeton Rahmani
Back Vockals: Jeton Rahmani
Video Produksioni: Ahmetaj (Mexhid Ahmetaj)Egzon Ahmetaj - Bilal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bilal".
3. Video është e këngës "Bilal", por nuk këndohet nga Egzon Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0