Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Ahmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Egzon Ahmeti është një këngëtar i njohur. Më datë 24 Janar 2016, Egzon Ahmeti publikon videoklipin "Kthehu Te Lutem". Më datë 15 Janar 2022, Egzon Ahmeti publikon videoklipin "Rrahjet E Zemres". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Egzon Ahmeti

Komente 0