Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Egzon Ibrahimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 30 Maj 2017, Egzon Ibrahimi publikon videoklipin "Sofra E Pergjakur". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rrahman Kryeziu. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films. Më datë 9 Janar 2018, Egzon Ibrahimi publikon videoklipin "Lutje Per Nanen". Muzika e këngës u punua nga Chipsi, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Chipsi. Më datë 10 Qersho...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Omar

Arsen Mani

Hakif Krasniqi

Egzon Bajra

Krenar Krasniqi

Hajriz Berisha

Flakron Voca

Reli Mborjes

Gjergj Tunaj

Amir Rexhepi

Tags: Egzon Ibrahimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet