A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Egzon Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Egzon Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 3 Tetor 2009, Egzon Krasniqi publikon videoklipin "Ti Spo Vjen". Me këtë këngë, Egzon Krasniqi merr pjesë në Zhurma Show 2009 në vitin 2009. Më datë 24 Tetor 2011, Egzon Krasniqi & Ledi Vokshi publikojnë videoklipin "Perfekte". Në Maj 2012, Egzon Krasniqi merr pjesë në Çelësi Muzikor 6 me këngën "Humbja E Një Dashurie". Më datë 8 Prill 2013, Egzon Krasniqi publikon videoklipin "Nr.1", në bashkëpunim me Legenda....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dedi

Benny (Benjamin Ajrullahu)

Edber Laho

Anxhelo Miho

Lon Shkodra

Xhustino Hasani

Papush Sadiku

Arber Maliqi

Shiga

Egland


Tags: Egzon Krasniqi, Egzoni Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019