Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edhe Egzon Pireci Pjesë E Festivalit Të Rtsh’së


Nuk ka akoma asnjë votë

[16-10-2015]
Egzon Pireci i cili vetëm para pak jave kishte publikuar këngën me titull “Meraklike”, do të jetë njëri nga konkurrentët e radhës të edicionit të 54-të Festivalit të madh të RTSH’së.

Një gjë të tillë e ka konfirmuar edhe vetë këngëtari i cili është shprehur i lumtur për pjesëmarrjen në këtë event.

Festivali do të mbahet me datë 25, 26 dhe 27 dhjetor, pjesë e të cilit do të jenë edhe një mori emrash të njohur. Ndërsa fituesi do ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet