A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Egzoni Vogel
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: etno

Egzoni Vogel është këngëtar i njohur. Në vitin 2013, Egzoni Vogel publikon albumin "Zemer Zi".

Më datë 4 Prill 2014, Alban Gashi publikon videoklipin "Gjane Gjane", në bashkëpunim me Egzoni Vogel. Teksti u shkrua nga vetë Alban Gashi.

Më datë 7 Shtator 2014, Egzoni Vogel publikon videoklipin "Njehere Po Ta Them".

Më datë 18 Dhjetor 2014, Egzoni Vogel publikon videoklipin "Pritem Pritem".

Më datë 14 Tetor 2015, Egzon Ahmetaj publikon videoklipin "Qike Qike".

Më datë 6 Gusht 2016, Egzoni Vogel publikon videoklipin "Fatima".

Më datë 28 Gusht 2017, Egzoni Vogel publikon videoklipin "Oj Rini".

Më datë 29 Janar 2018, Egzoni Vogel publikon videoklipin "Ky Fat".

Më datë 9 Gusht 2018, Egzoni Vogel publikon videoklipin "Plas Moj Zemer".

Më datë 20 Shkurt 2019, Egzon Ahmetaj publikon videoklipin "Bentley".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019