Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Einxher Qose

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  98
  • Vendlindja:
  • Gramsh 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Einxher Qose është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Këndon prej disa vitesh. Është hera e dytë që ajo konkurron në ‘The Voice Kids’. Këngëtarët e preferuar të saj janë ‘The Weeknd’, Ariana Grande, Xhensila Myrtezaj, Kida dhe Elvana Gjata. Kërcimi dhe aktrimi janë pasione të tjera të Eixhner. Në vitin 2018, Einxher Qose merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Petrina

Kleansa Susaj

Desila Myftaraj

Sidorela Hasa

Nisea Panxhi

Amela Buzi

Alisia Bajrami

Natalia Tigani

Patris Kacuri

Erma Mici

Tags: Einxher Qose


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet