Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
Ej-G është një këngëtar.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Roland Mullaavda

Edinjo

Ridi

Arba-G

Valo

Trimi A.K.A Dr.L

Bekon Mehmeti

Besi Zinjo

Gold King

King

Tags: Ej-G, Ermir Jahaj


Komente mbi këtë artist