Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ejonë Hasani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Vushtrri 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 18 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Ejonë Hasani është një shkrimtare. U lind në Vushtrri, ku kreu shkollën fillore dhe më pastaj shkollën e mesme në gjimnazin "Eqrem Ҫabej", drejtimi shkencat e natyrës. Me shkrime është marrë që në moshë të re. Poezinë e parë e shkroi kur ishte 8 vjeҫ. Në vitin 2012 bashkë me klasën e saj fitoi projektin "Kosovision Contest" në kuadër të të cilit ata botuan librin me poezi "Hëna dhe yjet" ku pjesa më e madhe e poezive ishin të sajat. Shumë herë është shpërblyer në nivel komunal për...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Rita Kastrati (Poete)

Bleona Brahaj

Diana Sadrija

Eldona Rama

Gresa Rudaku

Albana Hajra

Elsa Fetahaj

Njomza Fetahaj

Sara Ibrahimi

Florentina Zukaj

Tags: Ejonë Hasani, Ejone Hasani, Ejona Hasani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet