A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Pejë 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Eki is a popular singer of Hip-Hop music. Më datë 16 Maj 2011, Lindi publikon videoklipin "Çdo Natë", në bashkëpunim me Eki. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative. Më datë 6 Janar 2012, Astrit Gruda publikon videoklipin "Ndonjeherë", në bashkëpunim me Eki. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative. Më datë 22 Maj 2014, Klani Shqiptar publikojnë videoklipin "Jetoj Per Ty", në bashkëpunim me Eki & Hevzi Kumanova. Më datë 18 Maj 2016, Nexhat Osmani publikojnë videoklipin "Mbr...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Klani Shqiptar

(Current member)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mr.Trimi

Ylli Trokitës

Rrufeja

Miril

Rascom

Liberian Selimi

Merytoni

ZeeroMan

Anonimos

D-Komit


Tags: Eki, Eki Klani Shqiptar, Zekë Blakaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019