Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ekrem Gj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
BIOGRAFIA: Ekrem Gj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Prej moshës t’re u marrë me dizajn kompjuterik, muzikë edhe n’shkollë ka msu sa mos me thon. Bile disa her’ ka fitu n’gara shkollore e komunale e rrethi prej qat’her e kan marrë Ekin si t’meqëm — hahaha krejt i kom bo budallë! Fillimisht i inspirum pi kongës “Një Ditë do të Jetë më Mirë” (Ritmi i Rrugës), Ekremi nisi rrugën e repit Kosovar. Nuk shkon gat’ dhe merr pjesë me ni party t’organizum n’kafiqin “Daily” (ngat Queens-it). Ma vonë organizoh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Infinit Records

Shto profile

zyrtareHakmarrje (2012)

Shqip-Hop N'gjuma (2010)

Prishtina Thërret (2008)

Bonu Mc (2008)

Extape Vol. 1 (2005)

Njery Që Jeton N'rimë (2004)

The Lost Product (2001)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Baba Trodon

Zero

ZeeroMan

Albboy

Monny

Eki

Ummet

Big Night

Merytoni

Ylli Trokitës

Tags: Ekrem Gj, Ekrem-Gj, Ekremi G


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet