TEKSTESHQIP

Ekrem Rama
Baba Nana Tkan Martu
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Baba Nana Tkan Martu" kënduar nga Ekrem Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.